info@bsforklifts.com +31 (0)162 521913

  • nl
  • en
  • de
  • pl
  • fr
  • es
  • it
  • ru

Nieuw binnen

-CAM PRC32D-Draaiapparaat http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

| CAM PRC32D

BS-Nr.: FX67
Bouwjaar: 2014
Capaciteit: 3200 kg
Categorie: Draaiapparaat
Still-RX20-16-Elektrische 3-wieler http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Still | RX20-16

BS-Nr.: FZ23
Bouwjaar: 2012
Capaciteit: 1600 kg
Type mast: 3F435
Categorie: Elektrische 3-wieler
Still-FMQ25 -Zijlader http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Still | FMQ25

BS-Nr.: FZ27
Bouwjaar: 1999
Capaciteit: 2500 kg
Type mast: 2W385
Categorie: Zijlader
Clark-CDP40H-Diesel heftruck http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Clark | CDP40H

BS-Nr.: FZ26
Bouwjaar: 1999
Capaciteit: 4000 kg
Type mast: 2W310
Categorie: Diesel heftruck
Toyota-7FBEST15-Elektrische 3-wieler http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Toyota | 7FBEST15

BS-Nr.: FZ25
Bouwjaar: 2010
Capaciteit: 1500 kg
Type mast: 3F430
Categorie: Elektrische 3-wieler
Still-RX20-18-Elektrische 3-wieler http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Still | RX20-18

BS-Nr.: FZ24
Bouwjaar: 2011
Capaciteit: 1800 kg
Type mast: 3F450
Categorie: Elektrische 3-wieler

Wij kopen uw gebruikte heftrucks – los en in pakket

BS Forklifts is voor u de aangewezen partner voor de aan- en verkoop van uw gebruikte heftrucks en ander intern transportmaterieel. Wij werken uitsluitend samen met handelaren uit de heftruck- en intern transportwereld en kunnen terugkijken op meer dan 30 jaar ervaring in de heftruckbranche.
 
Wij zijn heftruck groothandelaren en verhandelen wereldwijd nieuwe en gebruikte heftrucks. Profiteer van onze wereldwijde contacten en ons grote aanbod. Ons voorraadbestand bevat meer dan 1.000 heftrucks en warehouse equipment.
 
Of het nu gaat om Linde of Jungheinrich, Still, Toyota, BT, Kalmar, SVEtruck, Mitsubishi, Doosan, Baumann, Manitou of een heftruck van een ander merk, diesel heftrucks, LPG heftrucks of elektro heftrucks, magazijntechniek, reachstackers, containertrucks of zware heftrucks. Bij ons vindt u zeker wat u zoekt! Wij adviseren u graag en bieden het juiste antwoord op uw vraag!

Groot, bekwaam, maar persoonlijk: Dat is BS Forklifts.

Nieuws

New BSForklift Trailer

New Forklift Trailer

more Info

Video images used at CeMAT 2016

Watch some video images made at our premises.

more Info

Ons sales team

Bart Meertens

bart@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

nl en de

Jakub Krosnicki

jakub@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

pl ru en

Antolin Campo

antolin@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

es en it pt

Mitch (Mieczyslaw) Kowalski

mitch@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

ru pl en

Michel Kremer

michel@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

nl en de

Rick van Lier

rick@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

nl en

Andrea Fabris

andrea@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

en it

Siska de Goeij

siska@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

en de es