info@bsforklifts.com +31 (0)162 521913

  • nl
  • en
  • de
  • pl
  • fr
  • es
  • it
  • ru

Nieuw binnen

Still-RX70-22T-LPG Heftruck http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Still | RX70-22T

BS-Nr.: DN02
Bouwjaar: 2012
Capaciteit: 2200 kg
Type mast: 2W420
Categorie: LPG Heftruck
Toyota-42-7FD40-Diesel heftruck http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Toyota | 42-7FD40

BS-Nr.: EF20
Bouwjaar: 2012
Capaciteit: 4000 kg
Type mast: 2W370
Categorie: Diesel heftruck
Yale-GLP25VX-LPG Heftruck http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Yale | GLP25VX

BS-Nr.: FR35
Bouwjaar: 2011
Capaciteit: 2500 kg
Type mast: 3W435
Categorie: LPG Heftruck
Caterpillar-GP25N-LPG Heftruck http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Caterpillar | GP25N

BS-Nr.: FR36
Bouwjaar: 2011
Capaciteit: 2500 kg
Type mast: 2W500
Categorie: LPG Heftruck

Wij kopen uw gebruikte heftrucks – los en in pakket

BS Forklifts is voor u de aangewezen partner voor de aan- en verkoop van uw gebruikte heftrucks en ander intern transportmaterieel. Wij werken uitsluitend samen met handelaren uit de heftruck- en intern transportwereld en kunnen terugkijken op meer dan 30 jaar ervaring in de heftruckbranche.
 
Wij zijn heftruck groothandelaren en verhandelen wereldwijd nieuwe en gebruikte heftrucks. Profiteer van onze wereldwijde contacten en ons grote aanbod. Ons voorraadbestand bevat meer dan 1.000 heftrucks en warehouse equipment.
 
Of het nu gaat om Linde of Jungheinrich, Still, Toyota, BT, Kalmar, SVEtruck, Mitsubishi, Doosan, Baumann, Manitou of een heftruck van een ander merk, diesel heftrucks, LPG heftrucks of elektro heftrucks, magazijntechniek, reachstackers, containertrucks of zware heftrucks. Bij ons vindt u zeker wat u zoekt! Wij adviseren u graag en bieden het juiste antwoord op uw vraag!

Groot, bekwaam, maar persoonlijk: Dat is BS Forklifts.

Nieuws

New BSForklift Trailer

New Forklift Trailer

more Info

Video images used at CeMAT 2016

Watch some video images made at our premises.

more Info

Ons sales team

Bart Meertens

bart@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

nl en de

Jakub Krosnicki

jakub@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

pl ru en

Antolin Campo

antolin@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

es en it pt

Mitch (Mieczyslaw) Kowalski

mitch@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

ru pl en

Michel Kremer

michel@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

nl en de

Rick van Lier

rick@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

nl en

Andrea Fabris

andrea@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

en it

Siska de Goeij

siska@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

en de es