info@bsforklifts.com +31 (0)162 521913

  • nl
  • en
  • de
  • pl
  • fr
  • es
  • it
  • ru

Nieuw binnen

Ulma-MPT15-Handhefwagen http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Ulma | MPT15

BS-Nr.: GY29
Bouwjaar: 2011
Capaciteit: 1500 kg
Categorie: Handhefwagen
Ulma-EXT10-Schaarhandhefwagen http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Ulma | EXT10

BS-Nr.: GY28
Bouwjaar: 2011
Capaciteit: 1000 kg
Categorie: Schaarhandhefwagen
Nissan-PLL200-Pallettruck http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Nissan | PLL200

BS-Nr.: GY10
Bouwjaar: 0
Capaciteit: 2000 kg
Categorie: Pallettruck
Caterpillar-EP16KT-Elektrische 3-wieler http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Caterpillar | EP16KT

BS-Nr.: GY06
Bouwjaar: 2000
Capaciteit: 1600 kg
Type mast: 2F300
Categorie: Elektrische 3-wieler
Caterpillar-GP15N-LPG Heftruck http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Caterpillar | GP15N

BS-Nr.: GY01
Bouwjaar: 2012
Capaciteit: 1500 kg
Type mast: 2F330
Categorie: LPG Heftruck
Caterpillar-EP18KT-Elektrische 3-wieler http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Caterpillar | EP18KT

BS-Nr.: GX99
Bouwjaar: 2004
Capaciteit: 1800 kg
Type mast: 2F330
Categorie: Elektrische 3-wieler

Wij kopen uw gebruikte heftrucks – los en in pakket

BS Forklifts is voor u de aangewezen partner voor de aan- en verkoop van uw gebruikte heftrucks en ander intern transportmaterieel. Wij werken uitsluitend samen met handelaren uit de heftruck- en intern transportwereld en kunnen terugkijken op meer dan 30 jaar ervaring in de heftruckbranche.
 
Wij zijn heftruck groothandelaren en verhandelen wereldwijd nieuwe en gebruikte heftrucks. Profiteer van onze wereldwijde contacten en ons grote aanbod. Ons voorraadbestand bevat meer dan 1.000 heftrucks en warehouse equipment.
 
Of het nu gaat om Linde of Jungheinrich, Still, Toyota, BT, Kalmar, SVEtruck, Mitsubishi, Doosan, Baumann, Manitou of een heftruck van een ander merk, diesel heftrucks, LPG heftrucks of elektro heftrucks, magazijntechniek, reachstackers, containertrucks of zware heftrucks. Bij ons vindt u zeker wat u zoekt! Wij adviseren u graag en bieden het juiste antwoord op uw vraag!

Groot, bekwaam, maar persoonlijk: Dat is BS Forklifts.

Nieuws

New BSForklift Trailer

New Forklift Trailer

more Info

Video images used at CeMAT 2016

Watch some video images made at our premises.

more Info

Ons sales team

Bart Meertens

bart@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

nl en de

Jakub Krosnicki

jakub@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

pl ru en

Antolin Campo

antolin@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

es en it pt

Mitch (Mieczyslaw) Kowalski

mitch@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

ru pl en

Michel Kremer

michel@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

nl en de

Rick van Lier

rick@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

nl en

Andrea Fabris

andrea@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

en it

Siska de Goeij

siska@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

en de es