info@bsforklifts.com +31 (0)162 521913

  • nl
  • en
  • de
  • pl
  • fr
  • es
  • it
  • ru

Nieuw binnen

Hyster-H3.5FT-Diesel heftruck http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Hyster | H3.5FT

BS-Nr.: HD95
Bouwjaar: 2011
Capaciteit: 3500 kg
Type mast: 2W310
Categorie: Diesel heftruck
Linde-E50-HL-01-Elektrische 4-wieler http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Linde | E50-HL-01

BS-Nr.: HK72
Bouwjaar: 2013
Capaciteit: 5000 kg
Type mast: 2W500
Categorie: Elektrische 4-wieler
Linde-E50HL-01-Elektrische 4-wieler http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Linde | E50HL-01

BS-Nr.: HK75
Bouwjaar: 2013
Capaciteit: 5000 kg
Type mast: 2W500
Categorie: Elektrische 4-wieler
JLG-Toucan 1010-Telescoophoogwerkers http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

JLG | Toucan 1010

BS-Nr.: HM16
Bouwjaar: 2001
Capaciteit: 200 kg
Categorie: Telescoophoogwerkers
Mitsubishi-FD30T-Diesel heftruck http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Mitsubishi | FD30T

BS-Nr.: HM38
Bouwjaar: 1994
Capaciteit: 3000 kg
Type mast: 2W500
Categorie: Diesel heftruck

Wij kopen uw gebruikte heftrucks – los en in pakket

BS Forklifts is voor u de aangewezen partner voor de aan- en verkoop van uw gebruikte heftrucks en ander intern transportmaterieel. Wij werken uitsluitend samen met handelaren uit de heftruck- en intern transportwereld en kunnen terugkijken op meer dan 30 jaar ervaring in de heftruckbranche.
 
Wij zijn heftruck groothandelaren en verhandelen wereldwijd nieuwe en gebruikte heftrucks. Profiteer van onze wereldwijde contacten en ons grote aanbod. Ons voorraadbestand bevat meer dan 1.000 heftrucks en warehouse equipment.
 
Of het nu gaat om Linde of Jungheinrich, Still, Toyota, BT, Kalmar, SVEtruck, Mitsubishi, Doosan, Baumann, Manitou of een heftruck van een ander merk, diesel heftrucks, LPG heftrucks of elektro heftrucks, magazijntechniek, reachstackers, containertrucks of zware heftrucks. Bij ons vindt u zeker wat u zoekt! Wij adviseren u graag en bieden het juiste antwoord op uw vraag!

Groot, bekwaam, maar persoonlijk: Dat is BS Forklifts.

Nieuws

New BSForklift Trailer

New Forklift Trailer

more Info

Video images used at CeMAT 2016

Watch some video images made at our premises.

more Info

Ons sales team

Bart Meertens

bart@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

nl en de

Jakub Krosnicki

jakub@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

pl ru en

Antolin Campo

antolin@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

es en it pt

Mitch (Mieczyslaw) Kowalski

mitch@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

ru pl en

Michel Kremer

michel@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

nl en de

Rick van Lier

rick@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

nl en

Andrea Fabris

andrea@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

en it

Siska de Goeij

siska@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

en de es