info@bsforklifts.com +31 (0)162 521913

  • nl
  • en
  • de
  • pl
  • fr
  • es
  • it
  • ru

Nieuw binnen

Hyster-H5.5FT-LPG Heftruck http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Hyster | H5.5FT

BS-Nr.: GV41
Bouwjaar: 2010
Capaciteit: 5500 kg
Type mast: 2W530
Categorie: LPG Heftruck
OM-E10N-Elektrische 3-wieler http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

OM | E10N

BS-Nr.: GV34
Bouwjaar: 2005
Capaciteit: 1000 kg
Type mast: W510
Categorie: Elektrische 3-wieler
Hyster-H5.00XL-Diesel heftruck http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Hyster | H5.00XL

BS-Nr.: GV33
Bouwjaar: 1995
Capaciteit: 5000 kg
Type mast: 2W475
Categorie: Diesel heftruck
HOIST-FKE13.5X-Elektrische 4-wieler http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

HOIST | FKE13.5X

BS-Nr.: GV30
Bouwjaar: 1998
Capaciteit: 13500 kg
Type mast: 2W380
Categorie: Elektrische 4-wieler
Nissan-JG1N1L20Q-Elektrische 4-wieler http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Nissan | JG1N1L20Q

BS-Nr.: GU97
Bouwjaar: 2010
Capaciteit: 2000 kg
Type mast: 3F525
Categorie: Elektrische 4-wieler
Nissan-G1N1L2Q-Elektrische 3-wieler http://www.bsforklifts.com
Prijs Op aanvraag

Nissan | G1N1L2Q

BS-Nr.: GU96
Bouwjaar: 2000
Capaciteit: 2000 kg
Type mast: 2W300
Categorie: Elektrische 3-wieler

Wij kopen uw gebruikte heftrucks – los en in pakket

BS Forklifts is voor u de aangewezen partner voor de aan- en verkoop van uw gebruikte heftrucks en ander intern transportmaterieel. Wij werken uitsluitend samen met handelaren uit de heftruck- en intern transportwereld en kunnen terugkijken op meer dan 30 jaar ervaring in de heftruckbranche.
 
Wij zijn heftruck groothandelaren en verhandelen wereldwijd nieuwe en gebruikte heftrucks. Profiteer van onze wereldwijde contacten en ons grote aanbod. Ons voorraadbestand bevat meer dan 1.000 heftrucks en warehouse equipment.
 
Of het nu gaat om Linde of Jungheinrich, Still, Toyota, BT, Kalmar, SVEtruck, Mitsubishi, Doosan, Baumann, Manitou of een heftruck van een ander merk, diesel heftrucks, LPG heftrucks of elektro heftrucks, magazijntechniek, reachstackers, containertrucks of zware heftrucks. Bij ons vindt u zeker wat u zoekt! Wij adviseren u graag en bieden het juiste antwoord op uw vraag!

Groot, bekwaam, maar persoonlijk: Dat is BS Forklifts.

Nieuws

New BSForklift Trailer

New Forklift Trailer

more Info

Video images used at CeMAT 2016

Watch some video images made at our premises.

more Info

Ons sales team

Bart Meertens

bart@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

nl en de

Jakub Krosnicki

jakub@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

pl ru en

Antolin Campo

antolin@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

es en it pt

Mitch (Mieczyslaw) Kowalski

mitch@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

ru pl en

Michel Kremer

michel@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

nl en de

Rick van Lier

rick@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

nl en

Andrea Fabris

andrea@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

en it

Siska de Goeij

siska@bsforklifts.com

+31 (0)162 52 19 13

en de es